inoxbolt

O firmie

Gotowość do ciągłego dostosowania produktów i usług do potrzeb naszego klienta stanowi hasło nadrzędne
i przewodzi wszystkim działaniom rynkowym InoxBolt.

15 lat doświadczenia w branży łączników nierdzewnych i kwasoodpornych zapewni Państwu gwarancję najlepszego wyboru dostępnych rozwiązań i potwierdzi jakość oferowanych produktów importowanych z krajów EU. Niepodważalna jakość oraz konkurencyjne ceny to główne zalety oferowanego asortymentu.

Współpracując z InoxBolt otrzymacie Państwo nie tylko dostęp do szerokiej gamy produktów ale również środowisko nastawione na zaspokojenie deklarowanych potrzeb oraz partnera starającego się sprostać każdemu wyzwaniu jakie niesie codzienna praca i planowa, zgodna z oczekiwaniami klienta, realizacja dostaw.

Zapewnimy Państwu każdorazowo wysoki standard obsługi poprzez jakość, serwis, zaufanie i partnerstwo, które wpisaliśmy już na stałe w sposób działania InoxBolt.

Produkty przez nas oferowane są sprawdzone a ich jakość potwierdzona zgodnie z surowymi wymogami certyfikacji ISO. Zarówno w trakcie przyjęcia na magazyn jak i w momencie wydania i wysyłki do klienta podlegają starannej kontroli. Kompetencje naszego przedsiębiorstwa tkwią jednak nie tylko w zapewnieniu jakości, ale także w fachowym doradztwie i sprawnym działaniom logistycznym.

Dodatkowo, codziennie, przez pełne 24 godziny jesteśmy dostępni dla Państwa za pośrednictwem sklepu internetowego InoxBolt.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół InoxBolt.